Firmenifo Referenzen Neuigkeiten Zum download Freie stellen Kontakt

cz | en | de

 
Segmentsystem A.A.R. plast - Dachung von Zisternen mit selbsttragender Kompositkonstruktion Rohrleitungen, Konstruktionen und Roste - Begehbare und Manipulationssysteme für Industrieanwendungen Isolationssystem Plastcoat - Progressives Isolierungs- und Sanierungssystem mit kompakter Oberfläche Kompositteile für die Industrie - Produktanwendungen nicht nur für die Autoindustrie Architektonische Bauelemente - Markante atypische Baudetails anhand Sonderanforderungen

NEUIGKEITEN

1.9.07

Bedeutendes architektonisches Projekt

Bedeutendes architektonisches Projekt für die Überdachung des Eingangs OD ŠESTKA Prag-Ruzyně – ein Jahr ohne Beanstandungen ist bereits verlaufen.
10.8.07

Neuen Überdachung für Abwasserkläranlagen Projekten

PIKA Bzenec
Überdachung der Lagerbehälter
ZENTIVA Hlohovec
Überdachung des Brückenräumers
Více informací
21.8.07

Neuen WEB-Seiten A.A.R. plast

Wir haben die neuen WEB-Seiten A.A.R. plast gestartet.
 

KONTAKT

Email: info@aarplast.cz

PLASTIC IDEA

Firma A.A.R. plast s. r. o. se zabývá výrobou a prodejem kompozitů (vyztužených plastů, laminátů) od roku 1999. Za svou krátkou dobu existence dokázala zrealizovat řadu průmyslových projektů v ČR a zahraničí. Top management firmy se v oblasti výroby vyztužených plastů pohybuje již od roku 1990 a jeho odborné znalosti technologií a specifikace výroby kompozitů jsou zárukou úspěšné realizace zakázek.

Filozofií firmy je odvádět profesionální práci k maximální spokojenosti zákazníka. Ke každé zakázce přistupuje firma individuálně a snaží se o nejefektivnější řešení problému. Největší důraz je kladen na vysokou kvalitu finálních výrobků s ohledem na minimalizaci negativních vlivů na životní prostředí.

Našim zákazníkům nabízíme spolehlivost a flexibilitu, profesionální přístup při zpracování jejich požadavků, komplexní vyřešení problémů při výrobě, vývoji, montáži a distribuci. Zajistíme a zrealizujeme případné kooperace spojené s našimi projekty.

Více informací
 
Všechna práva vyhrazena
Autor : Tomato