O společnosti Reference Novinky Ke stažení Volná místa Kontakt

cz | en | de

 
Segment system A.A.R. plast - Zastřešování nádrží samonosnou kompozitovou konstrukcí Potrubí, konstrukce a rošty - Pochůzné a manipulační systémy pro průmyslové aplikace Izolační systém plastcoat - Progresivní systém izolace a sanace s kompaktním povrchem Kompozitové díly pro průmysl - Výrobkové aplikace nejen pro automobilový průmysl Architektonické prvky - Výrazné atypické stavební detaily dle speciálních požadavků

NOVINKY

1.9.07

Významný architektonický projekt

Významný architektonický projekt zastřešení vstupu OD ŠESTKA Praha Ruzyně – uplynul rok provozu bez závad.
10.8.07

Dokončeny nové projekty zastřešení ČOV

PIKA Bzenec
zastřešení uskladňovacích nádrží
ZENTIVA Hlohovec
zastřešení mostového shrabováku
Více informací
21.8.07

Nový web A.A.R. plast

Spustili jsme nový web A.A.R. plast.
 

KONTAKTNÍ INFORMACE

Email: info@aarplast.cz

PLASTIC IDEA

Firma A.A.R. plast s. r. o. se zabývá výrobou a prodejem kompozitů (vyztužených plastů, laminátů) od roku 1999. Za svou krátkou dobu existence dokázala zrealizovat řadu průmyslových projektů v ČR a zahraničí. Top management firmy se v oblasti výroby vyztužených plastů pohybuje již od roku 1990 a jeho odborné znalosti technologií a specifikace výroby kompozitů jsou zárukou úspěšné realizace zakázek.

Filozofií firmy je odvádět profesionální práci k maximální spokojenosti zákazníka. Ke každé zakázce přistupuje firma individuálně a snaží se o nejefektivnější řešení problému. Největší důraz je kladen na vysokou kvalitu finálních výrobků s ohledem na minimalizaci negativních vlivů na životní prostředí.

Našim zákazníkům nabízíme spolehlivost a flexibilitu, profesionální přístup při zpracování jejich požadavků, komplexní vyřešení problémů při výrobě, vývoji, montáži a distribuci. Zajistíme a zrealizujeme případné kooperace spojené s našimi projekty.

Více informací
 
Všechna práva vyhrazena
Autor : Tomato